Background

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

امروزه وجود اینترنت هیچ بهانه ای را برای عدم دریافت آموزش باقی نمی گذارد و در هر کجای دنیا که باشید می توانید با داشتن یک کامپیوتر و اینترنت آموزش ببینید.

از آنجایی مخاطبان کلاس های آموزشی دکتر کامران صحت از تمام نقاط جهان می باشد، کلینیک دکتر صحت امکانات برگزاری کلاس های آنلاین را نیز فراهم آورده است تا مشتریان گرامی بتوانند از هر نقطه از ایران و جهان آموزش های مدنظر خود را به صورت آنلاین و از بستر اینترنت دریافت نمایند.

از ویژگی های این کلاس ها امکان ثبت پرسش از مدرس به صورت آنلاین می باشد. همچنین در صورتی که شخص ثبت نام کننده نتواند در موعد مقرر به کامپیوتر و اینترنت دسترسی پیدا کند تا در کلاس آنلاین حضور داشته باشد، یک هفته بعد از کلاس فایل ویدئو کلاس در اختیار همه شرکت کنندگان قرار می گیرد.

کلینیک دکتر صحت با بیش از 20 سال سابقه آموزش در حوزه های کسب و کار و روانشناسی هم اکنون یکی از برترین برگزار کننده دوره های آموزشی در کشور می باشد که مخاطبان آن نه تنها در ایران بلکه از سایر کشور ها نیز درخواست های مشاوره فراوانی دارند و این بستر این امکان را فراهم می کند تا علاقه مندانی که نمی توانند در کلاس های حضوری دکتر صحت حضور داشته باشند از آموزش های این کلینیک بی بهره نمانند.